Maty Puzzle

Maty turniejowe i treningowe z certyfikatami TUV i GOV Maty wykonane są wg normy gwarantującej bezpieczne wykonywanie ćwiczeń oraz bezpieczną amortyzację upadku.   Dane techniczne

  • Materiał – lekka, ale jednocześnie twarda pianka PE z moletem słomy ryżowej.
  • Maty występują w wymiarach, grubościach i w kolorach: – 100x100x2cm – niebiesko-czerwony (certyfikat światowej federacji karate WKF), zielono-czerwonY – 100x100x2,2cm – czerwony, zielony, niebieski. – 100x100x3,5cm – czerwono-zielony, żółto-niebieski, na specjalne zamówienie czarno-czerwony – 100x100x4cm – czerwono-zielony, czerwono-niebieski, żółtoniebieski (Certyfikaty Międzynarodowej Federacji Judo ( IJF ) – 100x100x5cm – czerwono-zielony, czerwono-niebieski, żółtoniebieski (Certyfikaty Międzynarodowej Federacji Judo ( IJF )

Charakterystyka Świetnie nadają się do wykładania podłóg w klubach, na salach treningowych, zawodach sportowych, w salach fitness jak i do treningu domowego. Można je użytkować również na zewnątrz – są odporne na wilgoć.   Jakość Oferujemy sprzęt najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt sportowy przystosowany do obiektów przyszkolnych, jak i urządzenia sportowe posiadające certyfikaty międzynarodowych federacji sportowych. Ponadto firma AGGLOREX jest oficjalnym dostawcą mat dla Światowej Federacji Judo.   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.